Spor

Abdurrahim Albayrak’tan olay sözler! Fatih Terim…

Abdurrahim Albayrak’tan olay sözler! Fatih Terim…

BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, yapılacak olağan genel kurulda Yiğit Şardan’ın listesinde yer alacak. Yiğit Şardan, Fatih Terim’le yola devam edilip edilmeyeceği konusunda henüz net açıklama yapmazken Şardan’ın listesinde bulunan Abdurrahim Albayrak’ın Fatih Terim konusunda sessiz kalması büyük tepki toplamıştı.

SOHBET ODASINA KATILDI

Fatih Terim’le yıllardır birlikte görev yapan Abdurrahim Albayrak’ın tecrübeli hoca hakkında bugüne kadar sessiz kalması taraftarları oldukça endişelendirmişti. Abdurrahim Albayrak dün akşam katıldığı bir sohbette Fatih Terim hakkında çok çarpıcı ifadeler kullandı.

CENGİZ’İN TOPLANTISI ZARAR VERDİ

19 Haziran’da yapılacak başkanlık seçiminde Yiğit Şardan’ın listesinde yer alacak olan Abdurrahim Albayrak, sessizliğini bozdu. Clubhouse’ta bir odaya katılan ve gündeme dair konuşan Albayrak, mevcut başkan Mustafa Cengiz’in geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısının kendisine zarar verdiğini belirtti.

“BAŞKAN ADAYI OLMAKTAN VAZGEÇTİM”

Mustafa Cengiz’in yaptığı basın toplantısına çok üzüldüğünü belirten Albayrak, başkan adaylığı kararından vazgeçme kararını toplantı sonrası aldığının altını çizdi ve ‘Mustafa Cengiz’in yaptığı basın toplantısında çok üzüldüm. En çok zararı ben gördüm. Başkan adayı olacaktım ben. O basın toplantısından sonra olmamaya karar verdim. Mustafa Cengiz’in bu konulara gireceğini de tahmin etmiyorduk.’ diye konuştu.

“BAŞKAN İSTEDİ, BEN ÇIKMADIM”

Mustafa Cengiz’in toplantıya kendisiyle çıkmak istediğini ancak bu teklifi kabul etmediğine parantez açan tecrübeli futbol adamı, ‘Mustafa başkanın bu konulara gireceğini düşünmüyordum, olay başka yerlere gitti. Başkan benimle beraber o toplantıya çıkmak istedi, ben çıkmadım.’ ifadelerini kullandı.

“BEN HAYATIMDA KİMSEYİ SATMADIM”

Yiğit Şardan’ın kendisini Mart ayında aradığını açıklayan Albayrak, “Yiğit bey beni aradığı zaman bana teklif yaptı Mart ayında, ben de ‘Başkanın arkasından iş çevirmem, bu bana yakışmaz’ dedim. Bu teklifi kabul etmedim. Ben hayatımda kimseyi satmadım.” dedi.

“FATİH TERİM’LE BİZİ KİMSE AYIRAMAZ”

Fatih Terim’le aralarında özel bir bağ olduğunu ifade eden Abdurrahim Albayrak, ‘Yıllarımızı beraber geçirmişiz. Fatih hocayla bizi kimse ayıramaz. Biz bir aileyiz. Annesine anne, babasına baba derim. Fatih hoca Milli Takım’da olduğu dönemde bile böyle oldu. Çok açık söylüyorum: Bizim dostluğumuz bitti. En son Malatyaspor maçı öncesi Florya’da görüştük. Uzun uzun konuştuk transfer listesiyle ilgili.’ şeklinde konuştu.

(Skorer)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL