TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103

BAŞKAN TAŞDELEN’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Şehit Bülent Albayrak İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Boztepe Mahallesindeki Şehit Bülent Albayrak İlkokulu’nu ziyaret ederek,..

BAŞKAN TAŞDELEN’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Şehit Bülent Albayrak İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Boztepe Mahallesindeki Şehit Bülent Albayrak İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Taşdelen ziyaretinde öğretmenlere Atatürk portresi baskılı Türk kahvesi, fincan seti ve kalemin yanı sıra Nutuk armağan etti.

Öğretmenlerin ve öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim verebilmeleri için okullarda başlattıkları yenileme çalışmalarına ve eğitimin her alanında Çankayalılara verdikleri desteğin artarak devam ettiğini belirten Alper Taşdelen, “Öğretmen bir ailede büyümenin tüm güzelliklerini yaşayan biri olarak biliyorum ki; öğretmen sevgidir, öğretmen eğitendir, koruyandır, umuttur. Özellikle ülkemizin geçtiği bu zor günlerde, ekonomik kriz ve pandemi süreciyle birlikte pek çok zorluğu aşmak için uğraşan, siz öğretmenlerimizin değerini bir kez daha anlıyoruz” şeklinde konuştu.
Dünyanın en kutsal mesleğinin öğretmenlik olduğunu vurgulayan Taşdelen “Öğretmenlerimizin gününü, en içten duygularımla kutlarken, başta görevleri başında şehit olan öğretmenlerimiz ile yaşamını yitirmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.
Boztepe ve çevre mahallelerinde yapılan imar düzenlemelerini takip ettiklerini belirten Şehit Bülent Albayrak İlkokulu öğretmenleri, Bademlidere Parkı’nın da bitmesiyle çevrenin tamamen güzelleşeceğini ifade ettiler. Taşdelen’in bu özel günde yanlarında bulunmasından duydukları mutluluğu ifade öğretmen ve öğrenciler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bu Habere Tepkini Koy!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL