Spor

Bir devrin sonu! Valerien Ismael’in dediği oluyor: Sürpriz ayrılık…

Bir devrin sonu! Valerien Ismael’in dediği oluyor: Sürpriz ayrılık…

Beşiktaş’ta Valerien Ismael’in yeni sezon planlarında düşünmediği Atiba Hutchinson’a eski kulübü PSV Eindhoven’dan cazip bir teklif geldi. Futbol yaşamının son evresinde olan Kanadalı tecrübeli futbolcu, siyah-beyazlıların tutumuna göre kararını verecek.

Aksam.com.tr’nin Hollanda basınından aktardığı haberlere göre; PSV Eindhoven, Atiba’yı yeniden kadrosuna katmak istiyor. Gelecek sene 40. yaşına basacak olan Kanadalı futbolcuya Kuzey Amerika’daki projelerinde yer vermek isteyen Hollanda ekibi, tecrübeli futbolcu ile ilk teması kurdu.

Yükselen yaşı nedeniyle Valerien Ismael tarafından yeni sezondaki oyun planında yer almayan Atiba Hutchinson, Beşiktaş’tan gelecek teklife göre Hollanda temsilcisine geri dönüş yapacak.

Hollanda temsilcisi, Meksika, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki futbol severler ulaşmak ve orada hem ekonomik hem de spor faaliyetleri gerçekleştirmek istiyor.

Atiba Hutchinson’u da kulüp elçisi pozisyonunda kullanmak isteyen PSV, böylelikle Güney Amerika pazarında söz sahibi olabileceğini düşünüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL