TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.655
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.168
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 242
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.096
AMERİKA MAJOR LİGİ
Inter Miami CF
MS 1 - 5
Nashville SC
New York Red Bulls
MS 1 - 1
New York City FC
Chicago Fire
MS 2 - 3
New England Revolution
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Charleston Battery
MS 2 - 3
New York Red Bull II
Charlotte Independence
MS 2 - 0
Miami FC
Atlanta United II
MS 0 - 4
Birmingham Legion
Memphis 901 FC
MS 1 - 0
Indy Eleven
Austin Bold FC
MS 2 - 2
El Paso Locomotive
New Mexico United
BAŞLAMADI 04:00
Rio Grande Valley
Oakland Roots
MS 2 - 1
San Diego Loyal
Tacoma Defiance
MS 0 - 1
Sacramento Republic FC
ARJANTİN KUPASI
Godoy Cruz
PS 8 - 7
Racing Club
Boca Juniors
PS 4 - 2
Patronato
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
Deportivo Moron
MS 0 - 0
Atletico Rafaela
AVUSTURYA KUPASI
LASK Linz
BAŞLAMADI 19:00
Stripfing
Admira WM
BAŞLAMADI 21:30
Rapid Wien
B.A.E. PREMİER LİGİ
Al Urooba
BAŞLAMADI 17:45
Al-Ain
Al Ittihad Kalba
BAŞLAMADI 17:45
Al-Wasl
Al-Wahda
BAŞLAMADI 20:00
Al-Ahli Dubai
BAHREYN KRAL KUPASI
East Riffa
BAŞLAMADI 18:15
Bahrain FC
Manama
BAŞLAMADI 20:30
Qalali
BELÇİKA 1. LİGİ
Anderlecht
BAŞLAMADI 21:45
AA Gent
BREZİLYA SERİE A
Sao Paulo
MS 0 - 0
America Mineiro
BREZİLYA SERİE B
EC Vitoria
MS 0 - 0
Coritiba
Operario PR
MS 1 - 2
Ponte Preta
BULGARİSTAN KUPASI
Minyor Pernik
BAŞLAMADI 13:00
Cherno More Varna
Maritsa Plovdiv
BAŞLAMADI 16:00
Slavia Sofya
Spartak Varna
BAŞLAMADI 16:00
Ludogorets Razgrad
Lokomotif Gorna
BAŞLAMADI 19:00
Botev Vratsa
CONCACAF LİGİ
CSD Comunicaciones
MS 2 - 1
Alianza FC
CD Marathon
MS 2 - 0
Real Esteli FC
DANİMARKA KUPASI
Frem
BAŞLAMADI 19:00
AGF Aarhus
Horsens
BAŞLAMADI 19:00
Silkeborg
Allerød FK
BAŞLAMADI 20:45
Brondby
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
Persik Kediri
45' 2 - 2
PSM Makassar
Barito Putra
BAŞLAMADI 14:15
TIRA Persikabo
Persib Bandung
BAŞLAMADI 15:00
Pusamania Borneo FC
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
Pyunik
BAŞLAMADI 17:00
Sevan FC
ESTONYA 2. LİGİ
Paide Linnameeskond U21
BAŞLAMADI 17:00
Tallinna FCI Levadia U21
JK Tallinna Kalev
BAŞLAMADI 18:00
Maardu Linnameeskond
ESTONYA KUPASI
FC Tallinn
BAŞLAMADI 20:30
Tallinna FC Flora U21
GÜNEY AMERİKA KUPASI
RB Bragantino
MS 2 - 0
Libertad
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
Cambuur
BAŞLAMADI 19:45
Heracles Almelo
Twente
BAŞLAMADI 22:00
AZ Alkmaar
HONDURAS 1. LİGİ
CD Victoria
MS 1 - 2
CD Honduras Progreso
İSKOÇYA LİG KUPASI
Celtic
BAŞLAMADI 21:45
Raith Rovers
Dundee United
BAŞLAMADI 21:45
Hibernian
İSPANYA LA LİGA
Granada
BAŞLAMADI 20:30
Real Sociedad
Osasuna
BAŞLAMADI 20:30
Real Betis
Cadiz
BAŞLAMADI 23:00
Barcelona
İSVEÇ 2. LİGİ
Storfors AIK
BAŞLAMADI 20:30
Bergnasets AIK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
Mjallby
BAŞLAMADI 20:00
Halmstad
Hammarby
BAŞLAMADI 20:00
Göteborg
Kalmar
BAŞLAMADI 20:00
AIK Stockholm
Varbergs BoIS FC
BAŞLAMADI 20:00
Hacken
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
Lugano
BAŞLAMADI 21:30
Grasshopper
Sion
BAŞLAMADI 21:30
Luzern
İTALYA SERİE A LİGİ
Sampdoria
BAŞLAMADI 19:30
Napoli
Torino
BAŞLAMADI 19:30
Lazio
Roma
BAŞLAMADI 21:45
Udinese
İZLANDA 1. LİGİ
Grótta
BAŞLAMADI 20:30
Vestmannaeyjar
LİBERTADORES KUPASI
Flamengo
MS 2 - 0
Barcelona Guayaquil
MEKSİKA 2. LİGİ
Coyotes de Tlaxcala
MS 0 - 0
Tepatitlan
Pumas Tabasco
MS 1 - 1
Venados FC
Tampico Madero FC
MS 1 - 2
Cimarrones
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
Monterrey
MS 2 - 0
Toluca
NORVEÇ 2. LİGİ
Floya
BAŞLAMADI 18:00
Valerenga 2
PERU PRİMERA - CLAUSURA
Deportivo Municipal
BAŞLAMADI 19:00
Sport Huancayo
Academia Cantolao
BAŞLAMADI 21:15
Deportivo Binacional
Alianza Universidad
BAŞLAMADI 23:30
Universitario
POLONYA KUPASI
LKS Lodz
BAŞLAMADI 18:30
Cracovia Krakow
Slask Wroclaw
BAŞLAMADI 21:30
BB Termalica Nieciecza
PORTEKİZ KUPASI
Real Sport Clube
BAŞLAMADI 21:45
Cova Piedade
PORTEKİZ LİG KUPASI
Pacos Ferreira
BAŞLAMADI 22:15
Boavista
ROMANYA KUPASI
ACSO Filiasi
BAŞLAMADI 16:00
UTA Arad
Ripensia Timisoara
BAŞLAMADI 18:45
Dinamo Bükreş
CS Universitatea Craiova
BAŞLAMADI 21:30
CFR Cluj
RUSYA KUPASI
Zenit Izhevsk
BAŞLAMADI 14:15
CSKA Moskova
Torpedo Vladimir
BAŞLAMADI 18:00
Ural S.O
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Mladost Lucani
BAŞLAMADI 18:55
Partizan Belgrad
Kızıl Yıldız
BAŞLAMADI 21:00
Vozdovac
SLOVENYA 1. LİGİ
Tabor Sezana
BAŞLAMADI 16:00
Mura
Koper
BAŞLAMADI 18:00
Aluminij
Maribor
BAŞLAMADI 21:15
NK CM Celje
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
Al-Nassr
BAŞLAMADI 18:25
Al Baten
Al-Fayha
BAŞLAMADI 18:30
Al Ahli SC
Al Taee
BAŞLAMADI 18:45
Al Ettifaq
Al Shabab
BAŞLAMADI 20:25
Al Hilal
SÜPER LİG
İttifak Holding Konyaspor
BAŞLAMADI 17:00
Trabzonspor
Aytemiz Alanyaspor
BAŞLAMADI 20:00
Kasımpaşa
Fenerbahçe
BAŞLAMADI 20:00
GZT Giresunspor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Fernandez Vial
MS 2 - 1
San Luis de Quillota
Deportes Temuco
MS 2 - 0
San Marcos De Arica
Rangers
MS 1 - 1
Magallanes
Deportes Iquique
MS 2 - 1
Copiapó
UKRAYNA KUPASI
FC Epitsentr Dunaivtsi
BAŞLAMADI 13:00
Metalist 1925 Kharkiv
Hirnyk-Sport Horishni Plavni
BAŞLAMADI 15:00
FC Lviv
Prykarpattya
BAŞLAMADI 17:00
Chernomorets O.
Alians Lypova Dolyna
BAŞLAMADI 19:00
Minai
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
AC LALA
BAŞLAMADI 23:00
Monagas SC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
Ionikos
BAŞLAMADI 18:15
Pas Giannina
Volos N.F.C.
BAŞLAMADI 20:30
Atromitos

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL