Ankara Haberleri

GÖLBAŞI BELEDİYESİ ATATÜRK’ÜN BAŞKENT’E GELİŞİNİ KORTEJ GÖSTERİSİ İLE KUTLUYOR

GÖLBAŞI BELEDİYESİ ATATÜRK’ÜN BAŞKENT’E GELİŞİNİ KORTEJ GÖSTERİSİ İLE KUTLUYOR

Gölbaşı Belediyesi, 27 Aralık Atatürk’ün Ankara’ya gelişini kutlamak üzere görkemli bir kortej gösterisi gerçekleştirecek.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, 27 Aralık Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin kortej gösterisi ile kutlanacağını duyurdu.

Başkan Şimşek öncülüğünde düzenlenen kortej, atlılar ve seğmenlerin gösterisi ile olacak. Gölbaşılı vatandaşların katılımı ile renkli anlara sahne olacak kortej hakkında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygımızı sunmak ve Atatürk’ün Ankara’ya gelişini kutlamak için hazırladığımız kortej gösterisi, Gölbaşı’ndaki vatandaşlarımızın katılımları ile daha da önemli hale gelecek. Atatürk’ün, Tük Milleti için ifade ettiği manevi değeri andığımız böyle günlerde, milli duygular her daim ön plana çıkmakta. Türk Milletinin vefakâr evlatları olarak, düzenlediğimiz kortej gösterisine tüm vatandaşlarımızın katılımlarını bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Atatürk’ün Ankara’ya gelişini kutlamak üzere düzenlene kortej, 27 Aralık saat 13:00’de Kortej Kaymakamlık önünden başlayarak Atatürk Sahil Park’ında son bulacak.

Bilgi İçin: MAG PR-Dilara YURTSEVEN

İletişim: 0542 214 06 06- daydogdu@magmedya.com.tr

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL