Spor

Luis Suarez bombası! Ezeli rakipleri birbirine düşürdü

Luis Suarez bombası! Ezeli rakipleri birbirine düşürdü

İspanyol ekibi Atletico Madrid ile yol ayrımına gitmeye hazırlanan Luis Suarez’e talip olan Fenerbahçe’nin ardından, Beşiktaş’ın yıldız isme talip olduğu öğrenildi. Ezeli rakiplerin Suarez’in menajeri ile görüştüğü öğrenildi.

LUİS SUAREZ SÜPER LİG’E YAKLAŞIYOR

Atletico Madrid’den ayrılmaya hazırlanan Luis Suarez, her geçen gün Süper Lig’e daha fazla yaklaşıyor. Fenerbahçe ile görüştüğü konuşulan Suarez’in menajerleri aracılığıyla Beşiktaş’a önerildiği ortaya çıktı. Böylece Fenerbahçe ile Beşiktaş bir yıldız transferinde daha karşı karşıya gelmiş oldu. Fenerbahçe’nin Luis Suarez için ilk hamleyi yapan takımdı.

ATLETICO’YA VEDAYA HAZIRLANIYOR

Atletico Madrid’den ayrılacak olan Uruguaylı golcünün menajeri ile temasa geçilmiş imza parası dahi gündeme gelmişti. Ancak Suarez’in Beşiktaş’a da önerildiği ifade edildi.

YÖNETİM HOŞ KARŞILAMADI

Takvim’in haberine göre, Fenerbahçe yönetiminin bu durumdan pek de hoşnut olmadığı da gelen haberler arasında. Ancak Beşiktaşlı kurmayların kendilerinin Suarez ile daha önce ilgilendiklerini iddia ettikleri de gelen haberlere arasında.

CİDDİ KAYNAK AYRILDI

Hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş’ın Uruguaylı golcü için ciddi bir kaynak ayırdığı ve transfer savaşının yeni döneme damgasını vurabileceği ifade ediliyor. 35 yaşındaki Luis Suarez için iki dev kulüp sezon sonunda karşı karşıya gelecek. Uruguaylı yıldızı iki takım da çok istiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL