TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.536
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.792
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 195
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Köşe Yazıları Siyaset

”MEMLEKET PARTİSİ ANKARA İL BAŞKANLIĞI 1.OLAGAN KONGRESİNİ YAPTI”

Memleket Partisi Ankara il Başkanlığı bugün Öveçler Vadi Tesislerinde ki Çınar Balo salonunda 1.il kongrelerini gerçekleştirdiler, basın locasında takip ettiğimiz kongre coşku ve heyecan içerisinde geçti. Üyelerin ve delegelerin yoğun..

”MEMLEKET PARTİSİ ANKARA İL BAŞKANLIĞI 1.OLAGAN KONGRESİNİ YAPTI”

Memleket Partisi Ankara il Başkanlığı bugün Öveçler Vadi Tesislerinde ki Çınar Balo salonunda 1.il kongrelerini gerçekleştirdiler, basın locasında takip ettiğimiz kongre coşku ve heyecan içerisinde geçti. Üyelerin ve delegelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen kongrede Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem ince’de konuştu, konuşmasında; Mülteci sorunundan tutun, sınır güvenliğine, orman yangınlarından, ekonomik krize, medya ve basında yer verilmemelerine kadar çeşitli konu başlıklarında  konuştu. Partililerin yoğun alkışları içerisinde konuşmasını tamamladı. Kürsüye İl başkanı Avukat Muhammed Sarıkaya çıktı. Genç dinamik başkan Başkent için yapacakları çalışmaları anlattı. Dolu dolu projelerle göreve başlayan Muhammed Başkan partililerin yoğun ilgisi ve alkışı eşliğinde konuşmasını tamamladı. İki bucuk ay gibi kısa bir sürede teşkilatlanmayı başaran başkan Türkiye tarihinde de bir rekora da  imza attı.

Blok listeyle seçime giren Muhammed başkan parti Delegelerinin oyunun tamamını alarak Memleket Partisi Ankara İl Başkanı seçildi.

Yönetim Listesi şu şekilde yer aldı;

İL Başkanı Muhammed Sarıkaya, Yönetim Kurulu Asil Liste; Akkuş Yusuf, Alparslan Karaaslan, Andaç İsmet, Aslanoğlu Turgut, Başkaraağaç Çağdaş, Dalgıç Demet,  Dolukan Nezahat, Elaldı Hasan, Eser Alpay, Gezici Yusuf, Görgöz Kayhan, Görgülü Nejla, Gülenbay Nilgün, Gürcan Sercan, Güven Abdurrahman, Hayırlı İsa, Hazer Oğuzhan, Karaoğlu Ferdi, Karataş Mehmet, Kaya Kemal, Kurt Nevin, Sevim Seyit Ali, Şahin Muzaffer, Tiryakioğlu Lerzan Sencer, Uzbilek Mehmet, Uzun Merih, Onur Can İncu, Ünal Evren, Ünsal Mahmut Celal, Yıldırım Enes, Yönetim Kurulu Yedek Liste; Kaan Sayın, Erdoğan Tamtürk, Fikri Altındağ, Ayça Aksoy Dikmen, Nurhan Fırtın, Görkem Baki, Onur Altekin, Arda Demir, Erol Yılmaz, Mustafa Kaya,  Oğuzhan Akdeniz, Muzaffer Gülhan, Ali Can Hoşgül, Muhammed Yasir Aztep. Disiplin Kurulu Asil Liste; Alper Tolga Ün, Akpınar Cengiz, Özge Karaaslan, Dilek Ergün, Nilüfer Çiçek Parlar, Hatice Ünver Dede, Abdulrahim Topçi. Disiplin Kurulu Yedek Liste;  Özkan Karacan ,İsminaz Çolakoğlu, Belgin Evcimen, Burçin Utik.

Corona virüs tedbirleri üst düzeyde olan salonda büyük coşku ve heyecan hakim di,  Memleket sevdasıyla ve hizmet aşkıyla yola çıkan Muhammed başkan, azim ve kararlılıkla ilk seçimlerde halkın güveni ve oylarıyla iktidar olacaklarını demokrasi ve temsil yetkilerini halkın menfaati için sınırsız kullanıp sayın Muharrem İnce’yi başkan yaparak refah ve huzur  içerisinde bütün halkı kucaklayan  bir yönetimle Türkiye’nin yönetimini devralacaklarını söyledi.Türkiye siyaseti genç ve dinamik siyasetçilerle yeniden şekilleniyor. Muhammed Sarıkaya ve ekibine başarılar dilerim Ankara’mıza hayırlı olsun, Allah’a ısmarladık.

 

Bu Habere Tepkini Koy!
+1
2
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

YORUMLAR (10)

  1. Ayten diyorki:

    Memleketim partisi genel başkanımız sayın Muharrem ince il bakanımız Muhammed sarı kaya ya başarılar dileri

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL