TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 350.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.655
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.007
Ankara Haberleri Güncel Kültür-Sanat

SİNCAN BELEDİYESİ “DİJİTAL DÖNÜŞÜM AKADEMİSİ” İLE GENÇLERİ HAYALLERİNE YAKLAŞTIRIYOR

“Dijital Dönüşüm Akademisi” Sincan’ı geleceğe taşıyacak, dijital dönüşüme ve her alanda yüksek verimliliğe hazırlayacak bir merkez olarak tasarlandı. Bu akademide gençler dijital dünyaya adım atıp, hayallerine yön verebilecek. Akademi bünyesinde..

SİNCAN BELEDİYESİ “DİJİTAL DÖNÜŞÜM AKADEMİSİ” İLE GENÇLERİ HAYALLERİNE YAKLAŞTIRIYOR

“Dijital Dönüşüm Akademisi” Sincan’ı geleceğe taşıyacak, dijital dönüşüme ve her alanda yüksek verimliliğe hazırlayacak bir merkez olarak tasarlandı. Bu akademide gençler dijital dünyaya adım atıp, hayallerine yön verebilecek. Akademi bünyesinde E-ticaret ve dijital pazarlamadan el tasarım atölyesine; Elektro Laboratuvar Tasarım atölyesinden Robotik kodlama ve Maker atölyesine kadar birçok alanda uzman eğitmenler eğitim verecek.

Sincan Belediyesi teknolojiye ilgi duyan vatandaşların dijitalleşme yolculuğuna ücretsiz rehberlik ediyor. E-ticaret, Robotik kodlama, oyun yazılımı gibi eğitimlerin yer aldığı “Dijital Dönüşüm Akademisi” ile gençler hayallerini gerçeğe dönüştürme şansını yakalıyor.

Dijital Dönüşüm Akademisinde neler var?

· Dijital Platformlara Dair Eğitimler

· Dijital Tasarım Atölyesi

· Uzaktan Eğitim Atölyesi

· E-Ticaret Eğitimi

· Robotik Kodlama Eğitimi

· Dijital Dünyada İnsan Kalabilmeyi Amaçlayan Manevi Eğitimler

· Oyun Yazılımı Eğitimi

· Dijital Platformlarda Hesap Açma ve Yönetme

· Yurtdışı E-Ticaret Pazar Yerleri

· SEO Uyumlu İçerik Üretme

· Kişisel Gelişim Eğitimleri

· PHOTOSHOP-3D Modelleme Eğitimleri

Maker Atölyesi ve Robotik Kodlama Eğitimi

Maker atölyesi ile hayal gücü ve yaratıcı düşüncelerinin yardımıyla çocukların özgün ürünler ortaya çıkarmasına rehberlik ediliyor. Erken yaşta maker ve kodlama eğitimi alan çocuklar; zihinsel gelişim, problem çözme becerisi, planlama, durumlar arası ilişki kurma ve yeni fikirler üretme konusunda kendini daha iyi geliştiriyor.

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Teknoloji kullanımının artışı ve sosyal ağların hayatımızdaki yeri dijital alışverişi ve E-ticaretin kapılarını araladı. E ticaret ve dijital pazarlamayı meslek edinmek isteyen ya da merak edenler için Sincan Belediyesi bu alanda da eğitim içerikleri hazırladı.

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenler “Dijital Dönüşüm Akademisi”ne sincan.bel.tr web adresi üzerinden başvurarak ücretsiz kayıt yaptırabilir.

Bu Habere Tepkini Koy!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL