TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.317
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.687
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.366
Ankara Haberleri Güncel Teknoloji Yaşam

SİNCAN BELEDİYESİ ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİNİN KAPSAMINI GENİŞLETTİ

Sincan Belediyesi, ilçeyi internet ağları ile örmeye devam ediyor. Ücretsiz Wi-Fi hizmetini 177 noktaya taşıdı. Bu sayede kablosuz internetten günde yaklaşık 4 bin 500 kişi faydalanıyor. Sincan Belediyesi, ücretsiz internet..

SİNCAN BELEDİYESİ ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİNİN KAPSAMINI GENİŞLETTİ

Sincan Belediyesi, ilçeyi internet ağları ile örmeye devam ediyor. Ücretsiz Wi-Fi hizmetini 177 noktaya taşıdı. Bu sayede kablosuz internetten günde yaklaşık 4 bin 500 kişi faydalanıyor.

Sincan Belediyesi, ücretsiz internet hizmetinin kapsamını genişletti. Vatandaşların yaşam kalitelerini artırmak, ülke-dünya gündemini güvenli ve ücretsiz olarak takip edebilmelerini sağlamak, eğitime destek olabilmek amacıyla Sincan genelinde oluşturulan ücretsiz internet noktalarının sayısı 177’ye yükseltti.

Vatandaşlar parklar, millet kıraathaneleri, konaklar ve belediye hizmet binalarından internete girebiliyor. Bacı, Çiçektepe, Esenler, Girmeç, Türkobası, Ücret Mahallerinde de vatandaşlar bu hizmetten yararlanıyor.

Sincanlılar akıllı telefonlar ve taşınabilir bilgisayarlar aracılığıyla ücretsiz internete bağlanıp her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Bağlanmak İçin Cep Telefonu Numarası Yeterli

İnternet hizmetinden yararlanmak ise oldukça kolay. Dizüstü bilgisayar ya da cep telefonu ile “SINCAN_BEL” isimli ağa bağlanarak kendini karşılayan ara yüze cep telefonu numarası yazılarak cep telefonuna gelen şifre ile internet hizmetinden yararlanılıyor.

Sincan Belediyesinin kamera ve internet hizmeti, vatandaşın takdirini topluyor. Uygulamayı ilçedeki pek çok parka yerleştiren Sincan belediyesi, teknik olarak mümkün olan her parkı kamera ve internetle buluşturmayı hedefliyor.

Bu Habere Tepkini Koy!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL