TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.269
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.033
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.611
Ankara Haberleri Ekonomi Güncel Yaşam

SİNCAN BELEDİYESİ USTALARI ÜRETİYOR, SİNCAN’IN HER KÖŞESİNDE KULLANILIYOR

Sincan Belediyesi ilçenin ihtiyaçlarını kendi üretiyor. Az maliyetle çok kaliteli ürünler imal edilen belediye marangozhanesinde kamelyalar, çardaklar üretiliyor. Sokaktaki can dostlarımızı da unutmayan ustalar onlar için de kulübeler inşa ediyor…

SİNCAN BELEDİYESİ USTALARI ÜRETİYOR, SİNCAN’IN HER KÖŞESİNDE KULLANILIYOR

Sincan Belediyesi ilçenin ihtiyaçlarını kendi üretiyor. Az maliyetle çok kaliteli ürünler imal edilen belediye marangozhanesinde kamelyalar, çardaklar üretiliyor. Sokaktaki can dostlarımızı da unutmayan ustalar onlar için de kulübeler inşa ediyor. Tasarlanan ürünler Sincan’da tüm ihtiyaç noktalarına yerleştiriliyor.

Sincan Belediyesi marangozhanesinde imal ediliyor, ilçenin her köşesinde kullanılıyor. Marangozhanede kamelya, pergole, kameriye, piknik masası ve oturma bankları gibi ürünlerin imalatı yapılıyor. Böylece tasarruf sağlanarak belediye ekonomisine katkıda bulunulurken, ilçenin ihtiyaçları da anında karşılanıyor.

Üretimin ilk aşamasından montajına kadarki çalışma belediye personeli tarafından titiz bir şekilde sürdürülüyor. Usta ellerle tasarlanan malzemeler ihtiyaç noktalarına anından ulaştırılıyor.

Marangozhanelerde imalat ve onarım hizmetleri düşük maliyetlerle gerçekleştiriliyor. Üretilen malzemeler son derece kaliteli.

Ayrıca zarar görmüş, yıpranmış malzemeler de atölyelerde bakım ve onarımdan geçirerek tekrar kullanıma sunuluyor. Boyama işlemleri gerçekleştiriliyor.

Sokak Hayvanları İçin Kulübeler de Usta Ellerden Çıkıyor

Sincan Belediyesi ekipleri sokaklarda kalan can dostlarımıza beslenmenin yanı sıra barınak imkanı da sağlıyor. Marangozhanede kedi ve köpek kulübeleri inşa ediliyor. Son derece dayanıklı olan bu kulübeler, Sincan’da çeşitli noktalara yerleştiriliyor.

Bu Habere Tepkini Koy!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL