TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 350.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.655
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.007
Ankara Haberleri Ekonomi Güncel Yaşam

SİNCAN BELEDİYESİ ZABITA, ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İLE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ BALIK TEZGAHLARINA MERCEK TUTTU

Sincan Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile İlçe Tarım Müdürlüğü Pazar yerlerindeki balık tezgahlarını denetledi. Denetimlerde uygun görülmeyen balıklar tezgahtan kaldırıldı. Sincan Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol..

SİNCAN BELEDİYESİ ZABITA, ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İLE İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ BALIK TEZGAHLARINA MERCEK TUTTU

Sincan Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile İlçe Tarım Müdürlüğü Pazar yerlerindeki balık tezgahlarını denetledi. Denetimlerde uygun görülmeyen balıklar tezgahtan kaldırıldı.

Sincan Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri pazarlarda balık satışı yapılan tezgahları mercek altına aldı. Ekipler balıkların tazeliği, ölçüsü ile halk sağlığı açısından uygunluğunun yanı sıra fiyat etiketlerini kontrol etti. Halk sağlığını etkileyecek olumsuzluklara meydan verilmemesi, genel hijyen kurallarına uyulması, maske ve sosyal mesafe kuralları konusunda tezgah sahipleri bilgilendirildi. Yapılan denetimlerde uygun görülmeyen balıklar tezgahtan kaldırıldı.

Sincan Belediyesi zabıta ekipleri vatandaşın sağlığı için denetimlerine hız kesmeden devam ediyor. Zabıta ekipleri ilçede bulunan kafe, tatlıcı, unlu mamullerin imalathanelerini de denetledi. Denetimlerde hijyen kuralları, maske ve sosyal mesafe kuralları konusunda uyarılar yapılarak kurallara uymayan iş yerlerine gerekli işlemler uygulandı.

Bu Habere Tepkini Koy!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL