TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 354.269
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.033
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.611

SİNCAN BELEDİYESİNDEN ÇOCUK PARKLARINA BAKIM

Sincan’da bulunan çocuk oyun alanları bakımdan geçiyor. Sincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan parklarda çocuk oyun grupları ile kauçuk zeminlerin bakım ve onarım çalışmalarını yapıyor, parklar çocuklar..

SİNCAN BELEDİYESİNDEN ÇOCUK PARKLARINA BAKIM

Sincan’da bulunan çocuk oyun alanları bakımdan geçiyor. Sincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan parklarda çocuk oyun grupları ile kauçuk zeminlerin bakım ve onarım çalışmalarını yapıyor, parklar çocuklar için hazırlanıyor.

Sincan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, çevre düzenleme çalışmalarına devam ederken bir yandan da parklardaki bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi. İlçe genelinde bulunan çocuk oyun parklarında bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Çocukların daha rahat ve güvenli ortamlarda oyun oynayarak keyifli zaman geçirmeleri amacıyla çocuk oyun alanlarındaki kauçuk zeminlerin bakımı yapılıyor.

Ayrıca ekipler parklarda eskiyen, yıpranan, kırılan çocuk oyun gruplarında da onarma ve yenileme çalışması yürütüyor. Oyun gruplarında bulunan kırık ekipmanlar tamir edilerek yeni görünümlerine kavuşuyor.

Bu Habere Tepkini Koy!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL