Spor

Süper Lig’de Roberto Mancini bombası! Devreye girdiler

Süper Lig’de Roberto Mancini bombası! Devreye girdiler

Roberto Mancini Türkiye-İtalya maçı ardından, “Bir gün yeniden Galatasaray neden olmasın? Orada çok güzel günlerim geçti” dedi. Avrupa şampiyonu tecrübeli çalıştırıcı, bu açıklamaları ile bütün adayların listesinde zirveye çıktı.

Galatasaray’da 30 Nisan’da yeni başkan belirlenecek. Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu, kesin olarak yarışa girecek. Diğer muhtemel adaylar da çalışmalarını sürdürüyor. Bir diğer merak edilen konu ise takımın yeni hocasının kim olacağı.

Domenec Torrent’in sezon sonuna kadar kulübede kalması beklenirken, yeni sezonda taşlar yerinden oynayacak. Herkes hocalık için farklı iddialarda bulunsa da İtalya Teknik Direktörü Mancini’nin Türkiye maçı sonrasında yaptığı açıklamalar, onu Galatasaray’da en çok istenen kişi yaptı.

Milli takımda uzun süre devam etmesi beklenmeyen Mancini, “Bir gün yeniden G.Saray’da çalışabilirim. Neden olmasın? Orada çok güzel günlerim geçti” demişti.

Bu açıklama sonrasında bütün adayların gözü, İtalyan çalıştırıcıya döndü. Sarı-Kırmızılı taraftarların da çok sevdiği isimlerden biri olan Mancini için çalışmalar başladı.

Ünal Aysal döneminde takımın başına geçen Mancini için bütün adaylar nabız yoklamaya başladı. Başarılı çalıştırıcıyı ikna etmeyi başaran, kendisi için büyük bir kredinin de sahibi olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL